МЕНЮ


27 серпень 2018 - 13:08

Стихійні продукти – загроза здоров’ю


Новинні стрічки у Кропивницькому все більше рясніють повідомленнями про збільшення кількості отруєнь після вживання неякісних продуктів, придбаних на вулицях міста у місцях, які не є призначеними для торгівлі. На це звернув увагу секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді в понеділок.
– Урожаї нинішнього року щедрі, продавці біля ринків і вокзалів, а також біля маркетів вже стоять на пішохідних переходах, – звернув увагу секретар міської ради. – Однак торгують стихійні торговельники не лише яблуками і помідорами. Реальною загрозою життю і здоров’ю мешканців міста є продаж безпосередньо з асфальту молочної, м’ясної продукції. Необхідно значно активізувати роботу муніципального патруля. Прошу поліцію активніше комунікувати з управлінням торгівлі і спецінспекцією, аби прибрати небезпечні продукти із землі, тим паче тоді, коли стоїть неймовірна спека.
Андрій Табалов навів приклад, який не може не вразити: минулого тижня стався порив каналізаційної мережі поряд із Центральним ринком – біля магазину «АТБ». І там продовжували торгувати «стихійники».
– Поруч продавали курей, молоко, сир, – зазначив секретар міської ради. – Стихійна торгівля в таких масштабах – це маркер роботи поліції, і на цьому неодноразово наголошував міський голова Андрій Райкович. У нас на ринках достатньо торгових місць, є лабораторії з перевірки якості молочної, м’ясної, рибної продукції. І якщо ми хочемо цивілізованих, європейських стандартів торгівлі, то нам доведеться системно вирішувати це питання, і без поліції місто із проблемою не впорається.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36883 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua