МЕНЮ


5 лютий 2016 - 14:36

Сто два роки – не привід для хандри


Другого лютого кіровоградка Ганна Григор’єва зустріла своє 102-річчя. Із цією поважною датою Ганну Петрівну в неї вдома привітали керуюча справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко та начальник міського відділу соціальної підтримки населення Юлія Вовк.

Іменинниця, бадьора й привітна, радо зустріла гостей. Бабуся, незважаючи на свої немолоді літа, із задоволенням читає книжки, виготовляє невеличкі килимки та порається в квартирі. Ганна Григор’єва народилася другого лютого 1914 року у Вірменії, навчалася в Грузії, півсторіччя прожила в Азербайджані, де працювала на заводі лаборантом, хіміком-аналітиком. Других півстоліття свого життя бабуся мешкає в Україні. Перший її чоловік загинув на війні, з другим вона прожила до глибокої старості. Ганна Петрівна народила трьох дітей, має шістьох онуків та шістьох правнуків.

– Передаю вам привітання з днем народження від міського голови Андрія Райковича й приєднуюся до них, – сказала, поздоровляючи бабусю з уродинами, Альвіна Бондаренко. – Бажаю здоров’я вам і всім вашим рідним, будьте такою ж бадьорою, як зараз. А ми завжди охоче приїжджатимемо до вас і вітатимемо з наступними днями народження.

Керуюча справами виконавчого комітету міської ради вручила іменинниці грошову допомогу, виділену їй за рішенням виконавчого комітету міської ради, подарунок (ковдру) та квіти.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36136 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua