МЕНЮ


15 березень 2013 - 15:12

Сто третій день народження Полікарпа Кур’яна


Олександр Саінсус привітав Полікарпа Филимоновича з днем народження, побажав усіляких гараздів і вручив імениннику тисячу гривень матеріальної допомоги, цінний подарунок, вітальну листівку і квіти.

Народився Полікарп Филимонович у селі Рівному Новоукраїнського району. Був одним зі старших дітей у родині, тому з ранніх літ став помічником батькам. 1917 року пішов до Рівненської школи, де провчився сім років. Навчався добре, тому продовжив здобувати освіту в Ганнівській агрономічній школі. Підробляв на пошті – спочатку розносив телеграми, а згодом працював телеграфістом. Через голодомор 1932 – 1933 років навчання в агрономічній школі не зміг завершити. У 22 роки Полікарп Кур’ян одружився. 1934 року в молодої родини народилася перша донечка. А всього дітей у чоловіка четверо. І всі дівчата – Раїса, Валентина, Євгенія та Людмила. Після закінчення курсів телеграфістів він працював за фахом у рідному селі, 1941 року став заступником начальника місцевої пошти.

Під час війни 1941 – 1945 років Полікарп Кур’ян служив зв’язківцем на Першому Українському фронті. При визволенні одного з населених пунктів поряд з ним розірвався снаряд, унаслідок чого чоловіка контузило, і його комісували. У рідному селі Полікарп Филимонович знову працював на пошті, яку згодом очолив. І не змінював місце роботи до виходу на пенсію.

За бойові заслуги Полікарпа Филимоновича нагороджено орденом та медалями, за добросовісну працю в мирні дні – багатьма відзнаками і почесними грамотами.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37502 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua