МЕНЮ


1 грудень 2017 - 09:03

Створення нових можливостей для бізнесу


28 листопада у приміщенні кропивницького НВО “Радій” відбулася галузева сесія “Марафон можливостей для бізнесу” третього муніципального інвестиційного форуму “Time to Invest”.
Понад сто учасників – представники бізнес-кіл з усієї Кіровоградщини, міжнародних фінансових організацій та фондів, інвестиційних компаній, банківських установ, громадських організацій підприємців – завітали до обласного центру, щоб разом з представниками місцевих та державних органів влади, неурядових організацій, обговорити актуальні питання в сфері підприємництва, а також презентувати найкращі фінансові можливості для започаткування та розвитку бізнесу.
Організатори форуму – міська рада Кропивницького, обласне відділення Українського союзу промисловців і підприємців та громадське об’єднанняе “Спілка підприємців Кіровоградської області”.
Учасників форуму привітали секретар міської ради Андрiй Табалов, заступник міського голови Олександр Грабенко, заступник голови Кiровоградської ОДА Сергiй Коваленко та інші.
– Створення комфортного бізнес-середовища є одним із головних завдань міської влади, – підкреслив Олександр Грабенко. – У Кропивницькому зареєстровано 25 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності. З яких половина – фізичні особи-підприємці. Це потужний каталізатор соціально-економічного розвитку міста.
Андрій Табалов відзначив, що проведення інвестиційних форумів стає доброю традицією у Кропивницькому і побажав, щоб вона не переривалася, а коло їх учасників лише ширшало.
– Малий та середній бізнес – базис, основа, яка має динамічно розвиватися, і в цьому запорука його успішності, – зазначив посадовець. – Необхідно, щоб мешканці міста мали можливість знайти у Кропивницькому роботу з гідною оплатою, щоб люди не виїжджали у пошуках заробітків за кордон чи в інші регіони, а працювали на благо рідного міста, сприяли його розвитку.
Під час форуму були проведені дискусійна та практична платформи – “Роль підприємництва у розвитку територій”, “Інструменти фінансової та технічної підтримки малого та середнього бізнесу”.
Програми підтримки малого та середнього бізнесу презентували присутнім представники державних банків України – “Приватбанку”, “Ощадбанку” та “Укргазбанку”. Окремими темами дискусій стали такі напрямки, як “Бізнес і влада: партнерство заради громади”, “Інноваційна система муніципального управління розвитком малого підприємництва”, “Соціальна відповідальність бізнесу” та інші.
Ольга ПЕТРЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.0926 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua