МЕНЮ


5 липень 2013 - 11:26

Створення сприятливих умов для розвитку бізнесу – пріоритетне завдання міської влади


Стан реалізації у Кіровограді ініціатив Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу – така головна тема понеділкової наради міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради.

Про заходи, яких вживає міська влада для створення сприятливого підприємницького клімату, розповіла заступник начальника управління економіки міськради Аліна Пузакова.

Зокрема, вона повідомила про те, що нині діє програма розвитку малого і середнього підприємництва у Кіровограді на 2013 – 2015 роки. Цією програмою передбачено надання фінансової допомоги суб’єктам підприємницької діяльності для впровадження інвестиційних проектів на умовах співфінансування з Регіональним фондом підтримки підприємництва у Кіровоградській області (на це передбачено фінансування в сумі 100,0 тис. грн., і кілька інвестиційних проектів підприємців уже погоджено). Також передбачено надання фінансово-кредитної підтримки на часткове відшкодування відсоткових ставок підприємцям за залученими кредитами (теж на умовах співфінансування із фондом). Сприяє міська влада й участі місцевих товаровиробників у всеукраїнських та міжнародних виставках, форумах. Триває в місті й акція “Купуй кіровоградське!”, в якій активну участь бере чимало місцевих товаровиробників.

Начальник відділу дозвільних процедур Антон Шевченко поінформував присутніх на нараді про роботу центру надання адміністративних послуг, який діє в Кіровограді вже півтора року і завдяки якому значно поліпшилися умови надання підприємцям адміністративних послуг та проходження ними дозвільних процедур.

Олександр Саінсус підкреслив, що створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, промислових підприємств – пріоритетне завдання влади, адже від цього залежить і ситуація на ринку праці, і добробут жителів, і стан наповнення місцевого бюджету, а відтак – фінансове підкріплення тих завдань, які ставить сьогодні перед собою влада у вирішенні соціальних, житлово-комунальних та інших проблем громади.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36993 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua