МЕНЮ


21 квiтень 2017 - 07:08

Створення статуту територіальної громади міста триває


У середу у міській раді Кропивницького відбулось чергове засідання робочої групи з розробки нової редакції статуту територіальної громади міста під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова.
У засіданні взяли участь 12 членів робочої групи. За пропозицією Андрія Табалова, робота розпочалася із вивчення пропозицій виконавчих органів міської ради щодо внесення змін до статуту. Так, представник юридичного відділу запропонував залишити у проекті лише три додатки, що регулюються чинним законодавством: громадські збори, місцеві ініціативи та громадські слухання.
Громадські активісти Діана Бондаренко та Олена Сінченко запропонували членам робочої групи ознайомитися із порівняльною таблицею міст України, у якій визначено необхідну кількість підписів для підтримки електронних петицій, а також терміни, у які міська рада повинна їх розглядати. У Кропивницькому, на думку активістів, вимоги до підтримки громадської ініціативи завищені — 10 відсотків від загальної кількості населення, тобто 23 тисячі підписів. Тоді, як у Луцьку, наприклад, це всього 15, а у Києві – одна тисяча.
– З будь-якою громадською ініціативою можна звернутись на прийом до міського голови або секретаря міської ради, – зазначив Андрій Табалов. – Також за підтримкою можна прийти і до депутатів на окрузі, з допомогою яких ініціатива громади може бути реалізована через відповідну галузеву програму.
Громадські активісти роздали членам робочої групи свої рекомендації щодо змісту нової редакції статуту територіальної громади, після ознайомлення з якими розпочнеться напрацювання трьох перших розділів проекту.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3896 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua