МЕНЮ


6 червень 2015 - 21:53

Створено дві групи – з перегляду нормативів на тепло та перейменування міста


Сесійне засідання Кіровоградської міської ради розпочалося із привітань журналістів із професійним святом, яке вони відзначають шостого червня. Секретар міської ради Іван Марковський вручив кращим представникам місцевих ЗМІ грамоти, подяки та цінні подарунки.

Також на сесії було повідомлено про зміни у складі депутатського корпусу. Зокрема, набув повноважень депутата міської ради Володимир Заботкін, який був наступним за списком від Партії регіонів після Лідії Єльчанінової. Крім того, 18 народних обранців об’єднались у нову депутатську групу “Відповідальне самоврядування».

60-ма голосами депутати підтримали ініціативу свого колеги Павла Топчія щодо створення тимчасової депутатської групи, яка має вивчити правомірність встановлення норм споживання теплової енергії мешканцям багатоповерхових будинків, де немає засобів обліку. Було вирішено, що він же й очолить комісію, до її складу увійшло семеро депутатів.

Також було ухвалено звернення депутатів міської ради до Кабінету Міністрів України щодо можливості зменшення тарифів на комунальні послуги.

Внісши зміни до міського бюджету 2015 року, депутати виділили 700 тисяч гривень на співфінансування робіт із заміни теплових магістралей на вулиці Київській (сім мільйонів гривень на це надійшло з державного бюджету). На реконструкцію внутрішньодворових доріг спрямовано 170 тисяч гривень.

Було зроблено, за словами Івана Марковського, і перший крок на шляху до перейменування нашого міста. Депутати проголосували за створення робочої групи з організації громадських слухань щодо перейменування Кіровограда. До групи увійшли 11 народних обранців. Очолюватиме групу заступник міського голови Сергій Колодяжний.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39648 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua