МЕНЮ


19 вересень 2003 - 16:11

СТВОРЕНО НОВИЙ ВИБОРЧИЙ БЛОК


— Учасники віче, про це говориться в резолюції, вважають, що підписання згаданого договору суперечить національним інтересам України, порушує нашу Конституцію і, на нашу думку, може призвести до цілковитої втрати економічного, а, отже, і політичного суверенітету України.

Ми звернулися до Президента України Леоніда Кучми з вимогою не підписувати договір про єдиний економічний простір, а надалі будь-які інші міждержавні угоди приймати, тільки дотримуючись законодавства України та виходячи з національних інтересів.

Минулого понеділка у столиці біля Адміністрації Президента, а також в усіх регіонах відбулися акції протесту проти підписання угоди. У Кіровограді члени Народного руху України за єдність роздавали листівки, спілкувалися з мешканцями. Більшість людей погоджуються з нашими вимогами.

— Павле Павловичу, наскільки нам відомо, під час віче народився новий виборчий блок. Хто до нього увійшов?

— Під час віче Народний Рух України за єдність, Всеукраїнська організація "Тризуб" імені С.Бандери, громадська організація УНА-УНСО, Товариство відродження української нації заявили про створення виборчого блоку "Рух за націю". Головна мета блоку — закріпити і розбудувати національну державу, яка б гарантувала свободу, справедливість і добробут українському народу. На думку учасників блоку сильна незалежна Україна може існувати лише за наявності сильної української влади, а в перехідний період така влада мала б носити характер президентсько-парламентської республіки.

— З ваших слів стає зрозумілим, що новий виборчий блок збирається брати участь у виборах Президента. Блок уже визначився з кандидатом?

— Так. Наш кандидат — голова Народного Руху України за єдність Богдан Бойко, який стояв біля витоків створення НРУ і був найближчим соратником В'ячеслава Чорновола. До речі, нещодавно партія пройшла перевірку Міністерства юстиції. Рух за єдність на сьогодні увійшов у трійку лідерів партій України за розвиненіс-тю регіональних структур — обласних і районних організацій налічується 649. З такою структурою можна відстоювати національно-патріотичні інтереси. НРУ за єдність закликає усі громадські організації та політичні партії до співпраці на благо українського народу.

Оксана ЛунканДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39361 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua