МЕНЮ


4 лютий 2013 - 15:51

Створити клуб для підприємців і демонополізувати хлібний бізнес


За демонополізацію хлібопекарського виробництва, переробки сільгосппродукції та деяких інших галузей економіки Кіровоградщини виступає керівництво обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців.

Про це минулої п’ятниці повідомили кіровоградським журналістам на брифінгу голова правління обласного відділення УСПП Євген Бахмач та виконавчий директор відділення Сергій Бедзай.

Демонополізація цих сфер регіональним представникам УСПП бачиться шляхом створення конкурентного середовища для малого та середнього бізнесу. Відповідні пропозиції буде надано органам державної влади та місцевого самоврядування.

Обласне відділення УСПП пропонує владі також суттєво збільшити плату за оренду земельних ділянок, які не використовуються за призначенням понад три роки, і тим самим змусити таких користувачів відмовитися від землі; при створенні тендерних комітетів обов’язково вводити до них представників УСПП; скоротити терміни надання документів дозвільного характеру; забезпечити стовідсоткову реєстрацію усіх суб’єктів господарювання, а реєструвати їх в межах адміністративних територій, де вони здійснюють свою діяльність. Крім того, представники УСПП поділилися наміром створити клуб підприємців. За словами Сергія Бездая, це буде заклад на зразок бізнес-центру, який на початку 2000-х років діяв при очолюваному ним торговому домі «Кіровоградщина» і розташовувався на вулиці Леніна, 28. (Приміщення для майбутнього бізнес-клубу уже – офіс у будинку № 13 на вулиці Героїв Сталінграда, де й відбувся цей брифінг.) Також журналісти дізналися, що місцеве представництво УСПП визначило для себе одним із головних завдань таке – забезпечити гідне представлення Кіровограда й області у ділових колах України та світу. Мета цієї роботи – залучення в наші краї інвестицій.

Заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Серпокрилов та заступник кіровоградського міського голови Ігор Василенко, які взяли участь у брифінгу, визнали слушними багато пропозицій представників УСПП і запевнили, що влада готова до співпраці з цією громадською організацією. Щоправда, зауважували, що реалізувати деякі ідеї УСПП – дуже проблематично (наприклад, спроби влади вижити із земельних ділянок недобросовісних користувачів спричинили б затяжні судові спори з ними). Що стосується дозвільних процедур, на спрощенні яких наполягає УСПП, Ігор Василенко розповів про діяльність створеного близько року тому в Кіровограді центру адміністративних послуг, завдяки якому життя підприємців (і не тільки) значно полегшилося. Також заступник міського голови поінформував присутніх про те, що починає працювати комунальне підприємство «Агентство розвитку Кіровограда», утворене міськрадою з метою залучення інвестицій в наш обласний центр. Порушивши цю ж, інвестиційну, тему, Віктор Серпокрилов висловив жаль з приводу скандалу, який виник у Бобринецькому районі у зв’язку із намірами ПрАТ «Креатив» побудувати там птахокомплекс. За словами посадовця облдержадміністрації, люди, які повстали проти «мегакачатника», тим самим протестували проти збільшення надходжень до місцевого бюджету і створення нових робочих місць.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37905 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua