МЕНЮ


10 липень 2017 - 08:23
Створять галерею «Герої не вмирають»

У міській раді Кропивницького облаштують стенд-галерею «Герої не вмирають», присвячену воїнам АТО, які поклали свої життя за незалежність України.
Розроблятимуть та монтуватимуть стенд спеціалісти рекламної агенції «Антураж – А». Відповідне доручення дав міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді в понеділок. Стенд планується облаштувати до Дня незалежності України.
Спецінспекція має відреагувати
Міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді звернув увагу спецінспекції Кропивницького на захаращеність території Балашівської промзони.
– Центр мікрорайону Балашівка, особливо там, де довгобуд райадміністрації, весь засмічений. А також в’їзд в цю промзону уздовж території заводу “Протеїн”. Тут працюють далеко не бідні підприємства і фірми, – зазначив очільник міста. – Яка ж у них корпоративна політика? Красиво і комфортно лише на території, а за парканами нехай ростуть бур’яни?! В одному ж місті живемо!
Андрій Райкович доручив спецінспекції скласти протоколи на керівників усіх підприємств, які не потурбувалися про благоустрій прилеглих до підприємств територій, їхні прізвища будуть оприлюднені в засобах масової інформації.
Подібну картину, звернув увагу міський голова, можна спостерігати і в селищі Гірничому.
Були зауваження у міського голови і щодо стану прибудинкових територій.
– Вздовж магістральних доріг комунальні служби скошують траву, – відзначив очільник міста. – А от коли заїхав я у двори, то двірників ЖЕО не побачив. На великому огородженому контейнерному майданчику для сміття баки чисті, відходи вивезені. Але навколо брудно, не прибрано. Попереджаю всіх керівників ЖЕО, я не по центру мікрорайонів їздитиму, побуваю у кожному з дворів. Якщо побачу, що десь безлад – вживатиму відповідних адміністративних заходів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.16379 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua