МЕНЮ


28 квiтень 2017 - 07:25

Створять реєстр дитячих майданчиків


Виконавчий комітет міської ради Кропивницького прийняв рішення про створення комісії зі встановлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків.
На комісію покладаються завдання моніторингу наявного фонду дитячих ігрових та спортивних майданчиків, визначення територій для їх розміщення, а також доцільності їх ремонту або дообладнання.
До складу комісії увійдуть представники підрозділів виконавчих органів міської ради, до її роботи зможуть долучитись і депутати, на окрузі яких буде заплановане встановлення майданчиків.
– В обласному центрі нині функціонують 371 дитячий та 339 спортивних майданчиків, з них близько половини не мають балансоутримувача, – повідомила начальник відділу сім’ї та молоді міської ради Людмила Дорохіна. – Цьогоріч відділ сім’ї та молоді вже уклав договори про закупівлю 35 нових дитячих майданчиків на 838 999 гривень. Завдяки організації закупівлі через систему “Прозоро” вдалося зекономити 231 201 гривню.
Міський голова Андрій Райкович запропонував створити реєстр таких майданчиків з попереднім обстеженням та сертифікацією кожного з них.
– До недавнього часу дитячі та спортивні майданчики у місті встановлювались хаотично, – зазначив очільник міста. – Особливий бум був перед виборами, коли всі кандидати наввипередки встановлювали ці об’єкти й не передавали на баланс комунальним підприємствам. Тепер же за ними ніхто не доглядає. Конструктивні елементи руйнуються, це загрожує життю та здоров’ю дітей.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37396 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua