МЕНЮ


23 жовтень 2015 - 11:42

Створюють нову судову охорону


Законом "Про національну поліцію", який набере чинності сьомого листопада цього року, передбачено утворення в структурі Державної судової адміністрації України підрозділів відомчої воєнізованої охорони.

– Вони виконуватимуть функції, які нині покладено на міліцейські підрозділи "Грифон", – розповідає Юлія Максютенко, головний спеціаліст сектору організації діяльності служби судових розпорядників та господарського забезпечення територіального управління ДСА в Кіровоградській області. – Це – охорона приміщень судів, державний захист суддів, членів їх сімей та їхнього майна, працівників суду, забезпечення безпеки учасників судового процесу та осіб, взятих під захист. ДСА України вже розроблено статут та положення відомчої воєнізованої охорони, в яких передбачено засади діяльності цієї організації та її працівників, їхні права та обов’язки. Також голови Ради суддів та ДСА України звернулися до Прем’єр-міністра з листом, у якому викладено таке прохання: доручити МВС забезпечувати силами Державної служби охорони на безоплатній основі охорону судів та безпеку учасників судових процесів до того часу, поки буде фактично створено відомчу воєнізовану охорону ДСА. У цьому ж листі пропонується, щоб Міністерство фінансів України вжило заходів щодо перерозподілу бюджетних призначень 2015 року та передбачило у проекті державного бюджету 2016 рік окрему програму ДСА України з достатнім обсягом призначень для функціонування підрозділів відомчої воєнізованої охорони.

Вживає заходів, спрямованих на реалізацію Закону "Про національну поліцію", і територіальне управління ДСА в Кіровоградській області. Зокрема, виділено приміщення, в якому розміщуватиметься управління відомчої воєнізованої охорони. Це приміщення вулиці Гоголя, 107, в якому нині розташовується "Грифон". Також проводиться набір працівників воєнізованої охорони.

Олег КУРЯЧИЙ
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36288 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua