МЕНЮ


21 квiтень 2017 - 07:03
Субсидії в українців не будуть відбирати силоміць

Добробут українців не дозволяє скорочувати кількість субсидій. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.
За його словами, уряд не має наміру насильно, "через коліно" скорочувати число українців, які повинні отримувати субсидії.
"Йдеться про поступовий процес скорочення субсидій, коли у людей будуть збільшуватися доходи, а це значить, що люди поступово зможуть самостійно оплачувати послуги ЖКГ", – пояснив чиновник.
Також він зазначив, що це можливо за умови, що ціна на газ і на послуги ЖКГ буде фіксованою.
"На цей сезон Кабмін встановив ціну на газ в розмірі 6800 грн, що відповідає і минулого сезону, тому немає ніяких підстав говорити про подорожчання ціни на газ в наступному опалювальному сезоні, як і на послуги ЖКГ", – підкреслив Розенко.
Крім цього він прокоментував ситуацію з оплатою населенням цих послуг. Так, віце-прем'єр запевнив, що ті, хто отримують субсидії, практично 100% -во розраховуються за квитанціями. Тоді як тим українцям, які не отримують субсидії, доступна така послуга, як відстрочка платежів – коли людина могла взимку платити лише частину необхідної суми, а все інше – йому перенеслося в літні квитанції.
"Такими послугами скористалися близько 200 тисяч сімей, тоді як субсидії отримують 7,8 млн українських сімей", – підсумував чиновник.
Нагадаємо, раніше міністр соціальної політики України Андрій Рева заявляв, що до першого січня 2018 року кількість одержувачів субсидій в Україні скоротиться до 5 млн домогосподарств, тобто "відсіється" третину субсидій.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.70065 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua