МЕНЮ


5 вересень 2017 - 11:27
Сучасна освіта – поштовх до розвитку економіки

У понеділок, 28 серпня, в обласній філармонії відбулась щорічна серпнева нарада педагогічних працівників закладів освіти Кропивницького, на якій було підбито підсумки роботи освітньої галузі в минулому навчальному році та оприлюднено завдання на новий.
На нараді були присутніми працівники освіти, батьківських рад, ветерани педагогічної праці, очільник міста Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Наталія Дзюба, голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки України Олександр Дзюба та інші посадовці.
Учасників наради у фойє філармонії представники шкіл ознайомлювали з роботою шкільних гуртків робототехніки, передовим педагогічним досвідом та успішними програмами, які реалізують у початковій школі. Розпочалася нарада з посвяти випускників педуніверситетів у молоді вчителі кропивницьких шкіл.
– Тільки сучасна освіта, розвинена наука дадуть нашій країні справжній поштовх для розвитку економіки, для самостійності і незалежності, – наголосив очільник міста у своєму виступі. – Бюджет Кропивницького нині максимально працює на освіту. На наступний рік передбачено витратити на освітянську галузь 800 мільйонів гривень.
Андрій Райкович закликав адміністрації шкіл відмовлятися від збирання з батьків коштів, адже нині поточні потреби навчальних закладів можна задовольнити, використовуючи гроші з бюджету міста. А вчителям міський голова побажав наполегливо працювати над підвищенням якості знань дітей.
Начальник управління освіти Лариса Костенко прозвітувала про діяльність освітньої галузі протягом минулого навчального року. Розповіла про важливість відкриття навчально- виховного об’єднання «Мрія», створеного на базі ЗОШ № 13 та школи I–II ступенів «Мрія», про систему морального та матеріального заохочення вчителів, яка має позитивно вплинути на результати навчального процесу та роботи вчителів.
– Завдання наступного року в освіті – застосування інформаційних та інноваційних технологій. Нова українська школа – шлях до сучасної освіти, – підкреслила очільниця міської освітньої галузі. – Новий навчальний рік має стати вагомим кроком до нової української освіти. У нас з вами багато цікавої та корисної роботи…
Наприкінці наради міський голова за творчу педагогічну діяльність та підвищення ефективності навчально-виховного процесу найкращим педагогам міста вручив сертифікати на отримання грошової винагороди, а також грамоти і подяки.
Інформаційно-методичні наради, які є другою частиною серпневої наради педагогічних працівників закладів освіти міста, відбулися в різних навчальних закладах Кропивницького 30 серпня.
Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.54444 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua