МЕНЮ


17 лютий 2018 - 15:51

Сучасна техніка для міста


У понеділок в Кропивницькому, на площі перед міською радою, презентовано спеціальну техніку, придбану для комунальних підприємств міста.
За словами керівника головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктора Кухаренка, у 2017 році за бюджетні кошти (16 мільйонів гривень) закуплено сім одиниць техніки.
Три трактори та комплектуючі до них передано міській аварійно-диспетчерській службі для розчищення територій, підконтрольних міським житлово-експлуатаційним конторам.
Автопарк КП “Універсал-2005” поповнився підмітально-прибиральною машиною «Глобус», сучасним сміттєвозом, трактором МТЗ-82.1 та автобусом “Рута” для перевезення працівників підприємства.
Машини – універсальні, наголосив під час презентації міський голова Андрій Райкович. Так, кожен трактор має щітку для підмітання вулиць та відвал для відгортання снігу з доріг. «Глобус» не тільки миє і «пилососить» дороги, а й прибирає снігові замети та розчищає кригу.
– Міська влада максимально раціонально використовує бюджетні кошти, спрямовує їх у першу чергу на розв’язання найбільш нагальних проблем для громади, – підкреслив Андрій Райкович. – Усі наші проекти спрямовані на підвищення якості комунальних послуг. Тож поліпшення матеріально-технічної бази підприємств житлово-комунального господарства – надзвичайно важливе завдання. Якісне прибирання доріг – це безпека і комфорт громадян, чистота в місті.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3685 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua