МЕНЮ


29 травень 2020 - 11:25

Сучасному відділенню легеневої терапії у Кропивницькому бути!


Міська рада підтримала ініціативу створення на базі центральної міської лікарні сучасного відділення легеневої терапії. Депутати одноголосно внесли необхідні зміни до міського бюджету на 2020 рік та до галузевих програм охорони здоров’я і капітального будівництва на засіданні двадцять першої сесії міської ради, яка відбулася 26 травня.

Важливість створення в обласному центрі закладу такого рівня відзначив головний лікар ЦМЛ депутат міськради Олександр Артюх. Він звернув увагу колег, що всі інфіковані COVID-19 лікуються в боксованих палатах дитячого інфекційного відділення центральної міської лікарні. Від початку епідемії тут лікувалися 388 пацієнтів. У найбільший пік захворювання у відділенні одночасно перебували 135 пацієнтів. Зараз, після пом’якшення умов карантину, зафіксовано нове зростання кількості інфікованих. Сьогодні на лікуванні – 53 мешканці міста. Проте медики світового рівня прогнозують на осінь другу хвилю пандемії, тому ЦМЛ, як госпітальна база протидії коронавірусу, має бути належним чином підготовлена до прийому хворих.

– Ми підтримуємо ініціативу міського голови щодо створення на базі терапевтичного корпусу відділення для лікування вірусних запалень легенів, – повідомив Олександр Артюх.

Депутати розуміли очевидну важливість створення такого відділення, тому голосували за це без довгих обговорень.

– Депутати продемонстрували професіоналізм і розуміння тих викликів, які сьогодні стоять перед містом, – наголосив Андрій Райкович. – Ми збудуємо спеціалізоване приміщення з експертного класу апаратурою. Також тут буде створено висококласний комунальний діагностичний центр з комп’ютерним томографом. Плануємо встигнути і ввести це відділення в дію вже восени цього року, щоб надавати хворим на легеневі хвороби необхідну якісну допомогу.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41988 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua