МЕНЮ


22 вересень 2014 - 14:59

Суд позбавив мешканців міста міського автобусного маршруту загального користування №6


Близько року у Кіровограді не діяв маршрут №6 (вулиця Героїв Сталінграда – Радгосп «Тюльпан». Мешканці міста неодноразово зверталися з проханням його поновити, і нинішній міській владі вдалося розв’язати цю проблему. Враховуючи соціальну необхідність забезпечення автобусним сполученням кіровоградців, управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради, як організатор перевезення пасажирів, уклало з фізичною особою – підприємцем Віталієм Кобченком договір щодо тимчасового обслуговування маршруту №6. Перевізник при цьому погодився перевозити пасажирів за тарифом дві гривні 50 копійок.

Однак це не сподобалося іншому перевізнику – ПП «Олікс», який звернувся до суду з вимогою визнати цей договір недійсним. 19 вересня нинішнього року суддею господарського суду Кіровоградської області Поліщук Г.Б. прийнято рішення, яким визнано недійсним зазначений договір та фактично позбавлено міську владу повноваження щодо організації забезпечення територіальної громади міста безпечним, якісним та ефективним перевезенням пасажирів, а мешканців міста – можливості користування міським автобусним маршрутом №6.

Приймаючи таке рішення, суддя господарського суду Кіровоградської області фактично стала на бік ПП «Олікс», якому байдужі потреби громади міста.

На дане незаконне судове рішення буде подана апеляційна скарга, і ми маємо надію на те, що апеляційний суд все ж таки стане на бік громадян та залишить в силі договір, який забезпечував потреби мешканців мікрорайону Лелеківки та селища Молодіжного в перевезеннях.
23 вересень 2014 - 11:49
Оксана (вст)

Вранье полное. Суд не может отменить маршрут. Решением суда всего лишь были признанны незаконными действия власти.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40199 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua