МЕНЮ


13 червень 2014 - 11:20

Суд звільнив, міліція затримала


11 червня екс-нардеп Лозінський достроково вийшов на свободу. В’язня звільнив Бориспільський міськрайонний суд Київської області, пославшись на незадовільний стан його здоров’я. Прокуратура Київщини того ж дня відреагувала на це рішення заявою про те, що збирається його оскаржити в апеляційному порядку. А 12 червня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про затримання Лозінського міліцією.

Нагадаємо, карну справу стосовно тодішніх нардепа Віктора Лозінського, прокурора Голованівського району Кіровоградщини Євгена Горбенка і начальника міліції того ж району Михайла Ковальського порушили улітку 2009-го у зв’язку із інцидентом, що трапився на території Голованівщини 16 червня того ж року (проїжджаючи польовою дорогою на авто, ця компанія перестріла пішого чоловіка, він не сподобався Лозінському, виникла сутичка, яка закінчилася загибеллю Валерія Олійника (так звали того бідолаху)). У квітні 2011 року Дніпровський райсуд Києва засудив Лозінського до п’ятнадцяти років ув’язнення, Горбенка – до дев’яти, Ковальського – до п’яти, але звільнив останнього з-під варти, давши йому трирічний випробувальний термін. 2012 року апеляційний суд Києва пом’якшив вирок Лозінському, призначивши йому покарання у вигляді 14 років позбавлення волі. У березні 2013-го Вищий спецсуд із розгляду кримінальних і цивільних справ, зменшив термін його ув’язнення ще на чотири роки, а строк перебування в неволі Горбенка скоротив до шести.

До речі, Горбенка звільнив минулого місяця Ленінський райсуд.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40626 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua