МЕНЮ


26 липень 2013 - 15:52

Суди налаштовуються на відкритість


Інформаційна відкритість судів — це запорука довіри громадян до правосуддя та зміцнення авторитету судової влади. На цьому наголошувалося на розширеному засіданні керівників апеляційного суду області, територіального управління Державної судової адміністрації в області, голів, суддів і керівників апаратів місцевих загальних судів Кіровоградщини, предметом якого були підсумки роботи за січень – червень нинішнього року.

Вказувалося й на спосіб, у який суди мають підвищувати міру своєї відкритості, – вони повинні регулярно наповнювати власні веб-сторінки потрібною для людей інформацією. Зокрема, до цього закликав керівників рай- та міськрайсудів голова апеляційного суду області Володимир Мельник.

Про те, як впроваджуються у храмах правосуддя Кіровоградщини новітні інформаційні технології, повідомив начальник територіальної управління Державної судової адміністрації в області Григорій Дрок. Ця ділянка, за словами Григорія Миколайовича, є пріоритетною в роботі очолюваної установи, а найбільш вагомі її досягнення на цій ниві такі: створено єдину локальну комп’ютерну мережу, до якої під’єднано майже всі суди області; забезпечено мобільними системами відеоконференцзв’язку слідчий ізолятор та дві виправні колонії, завершуються роботи з їх налагодження.

Ішлося у виступі начальника територіального управління ДСА і про забезпечення судів приміщеннями. Так, уже вкотре Григорію Дроку довелося констатувати, що з усіх місцевих судів області лише чотири відповідають вимогам відправлення судочинства. Серед найпроблемніших у цьому сенсі – Кіровський та Ленінський районні суди обласного центру. Причина такого становища відома – недостатнє фінансування. Щоправда, є деякі надії на те, що Кіровський райсуд таки отримає в недалекому майбутньому належне приміщення – як повідомив Григорій Дрок, відповідну потребу включено до бюджетного запиту на 2014 рік.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39551 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua