МЕНЮ


28 червень 2012 - 14:53

Сугоклея - судномодельна мекка? А чом би й ні!


У чемпіонаті України серед юнаків із судномодельного спорту (моделі секції "NS") взяли участь шість команд. Збірна Кіровоградщини посіла друге місце. Найкращими з наших земляків стали гуртківці Олександрійської СЮТ Віктор Боріто (1 місце) та Кіровоградської СЮТ Євген Петров (3 місце).

Начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко на церемонії закриття змагань, що відбулася 24 червня, вручила кожній команді-учасниці судномодельних перегонів грамоти й отримала за організацію та проведення управлінням освіти змагань подяки від Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України та Федерації судномоделізму і судномодельного спорту України.

Спонсорську підтримку учасникам конкурсу надав депутат Кіровоградської міської ради Олександр Горбунов. Як розповів керівник гуртка міської станції юних техніків Олександр Крючков, змагання у секції "М" пройшли на орендованій Олександром Горбуновим території, він дав згоду на користування електроенергією та плавзасобами.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39263 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua