МЕНЮ


22 березень 2013 - 16:01

Суперник ледь виборов перемогуУ першому чвертьфінальному матчі Кубка України БК "Кіровоград" на своєму майданчикові поступився з рахунком 57:60 лідерові вищої ліги та головному претендентові на перемогу в нинішньому чемпіонаті України БК "Мусон" із Севастополя.

Матч-відповідь відбудеться 23 березня. Зважаючи на зовсім не легку перемогу команди з Криму в Кіровограді, можна очікувати на те, що і в Севастополі наші земляки боротимуться з не меншим завзяттям.

Варто відзначити, що на першій чвертьфінальній домашній грі БК "Кіровоград" уболівальників не бракувало: спортивна зала факультету фізвиховання КДПУ ім. В. Винниченка була заповнена ними вщерть. Разом з іншими прихильниками кіровоградських баскетболістів на матчі вболівали за своїх і голова ОДА Андрій Ніколаєнко, і секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков, і президент БК "Кіровоград" Андрій Бродський.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3854 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua