МЕНЮ


13 вересень 2019 - 13:02

«суСпільне?»


У Кропивницькому протягом вересня – жовтня у бібліотеці імені Д. Чижевського діятиме концептуальна виставка «суСпільне?», яка об’єднала компанію трьох К – Ольги Краснопольської, Наталії Корнілової та Євгена Климчука.

Художники гостро реагують на урбаністичні «пейзажі» сучасного міста, на спільний простір проживання та відпочинку. В експозиції потворне, забарвлене гумором, викликає бажання змінити світ на краще, закликає до усвідомленого ставлення до суСпільного простору. Художники толерантні до своїх героїв, а спільне у них – небайдужість, співчуття, оптимізм та іронія.

Пакувальний матеріал як основа оформлення експозиції передає основну характеристику сучасної цивілізації, яка, з одного боку, все регламентує, а з іншого – творить нескінченні терикони сміття!

Виставка «суСпільне?» привертає увагу до проблем екології та захисту навколишнього середовища, до внутрішнього простору людини. В експозиції представлено 86 робіт. Малюнки, замальовки, скетчі, інсталяції та фотографії, які є рефлексією художників на навколишній світ. Теми робіт торкаються безхатченків, безпритульних тварин, залишків «культурних» комунікацій наркоманів та алкоголіків, роботи міського транспорту та комунальних служб, засмічення міського простору рекламою тощо.

Відвідайте, не пошкодуєте!

Фото Олександра ШУЛЕШКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25882 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua