МЕНЮ


2 липень 2010 - 08:01

СУСПІЛЬСТВУ Й ЕКОНОМІЦІ ПОТРІБНІ РЕФОРМИ


Головував на засіданні "круглого столу" перший заступник міського голови Сергій Табалов. З проектами запропонованих урядом Податкового та Бюджетного кодексів, реформою пенсійного забезпечення присутніх ознайомила начальник управління економіки обласної державної адміністрації Вікторія Чупрун.

У ході обговорення документів, які передбачають докорінне реформування податкової системи, а значить, і наповнення державного та місцевих бюджетів, Пенсійного фонду, учасники зібрання висловили ряд зауважень щодо запропонованих новацій. Зокрема, декан факультету обліку та фінансів Кіровоградського національного технічного університету член виконкому міської ради Григорій Давидов зауважив, що вітчизняні керманичі держави чомусь завжди намагаються винайти своєрідне українське ноу-хау в сфері оподаткування та соціального захисту, хоча існує й успішно працює в інших країнах міжнародна система стандартів економічної діяльності та оподаткування. Запропоновані ж документи, на думку Григорія Давидова, не відповідають вимогам часу, коли на порядок денний виходять запровадження інноваційних технологій, докорінне реформування ресурсних галузей – сільського господарства, видобувної промисловості, виробництва енергії, реформування системи трудових ресурсів тощо. Вже не можна зволікати із реформами в сфері освіти та науки, адже деякі галузі терміново потребують молодих спеціалістів, але їх не готують навчальні заклади.

У цьому його підтримала генеральний директор ТОВ "Друкмаш-Центр" Людмила Шубіна, яка зазначила, що її підприємству необхідні спеціалісти та робочі руки, але люди просто не бажають працювати, бо від держави отримують соціальну допомогу, яка дозволяє бити байдики.

Не знайшли учасники обговорення у проектах нормативних документів і пропозицій щодо реформування та підтримки такої основоположної для нашого міста галузі, як машинобудування. На цьому детально зупинився у своєму виступі голова наглядової ради ВАТ "Червона зірка" Олександр Саінсус.

А от представника податкових органів депутата міської ради Надію Воленшчак навіть обурили деякі висловлювання учасників заходу щодо надання податковим органам необмежених можливостей. Зараз через невідповідність податкового законодавства чимало приватних структур переходить у "тінь", реєструючись за неіснуючими адресами. Такі фірми просто "відмивають" кошти, але знайти їх правоохоронні та податкові органи не можуть через відсутність повноважень.

Але всі учасники зібрання доходили спільної думки у тому, що суспільству вкрай потрібні реформи, зокрема і податкового законодавства. Без цього країна приречена пасти задніх серед світових економік.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36187 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua