МЕНЮ


10 травень 2018 - 15:56

Свідки кажуть: обвинувачена у вбивстві доньки була відповідальною матір’ю


3 травня у Кіровському районному суді розглядалася справа кропивничанки, яка обвинувачується у вбивстві своєї 12-річної дитини, повідомляє УНН.
Зокрема, суд розглядав клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру.
У ході судового розгляду було опитано четверо свідків. Усі вони стверджували, що у сім’ї були гарні стосунки, батько і мати відповідально ставилися до своїх обов’язків перед дітьми. Убиту Катю характеризують як доброзичливу і життєрадісну дитину. Вона гарно навчалася та відвідувала різноманітні гуртки.
Окрім цього, прозвучала інформація, що підозрювана у вбивстві у 2016 році захворіла. Лікарі довго не могли поставити точний діагноз. Жінку лікували, через хворобу вона лишилась без роботи. Це, за словами самої підозрюваної, стало причиною для думок про суїцид. Також матір двох дітей час від часу говорила дивні речі, начебто в неї бувають видіння і таке інше.
Як зауважив один зі свідків, жінка була спокійною, коли приймала медикаменти, психічні розлади починалися, коли вона поверталася додому з лікарні і відмовлялася від лікування.
Обвинувачувана сказала, що розуміє зміст клопотання і з необхідністю заходів медичного характеру погоджується.
3 травня суд не прийняв остаточного рішення. У засіданні оголосили перерву до 8 травня.
Додамо, що на підготовчому засіданні суд продовжив ще на два місяці попередній запобіжний захід жінці – поміщення до психіатричного лікувального закладу. До 25 червня 2018 року жінка продовжуватиме перебувати в Кіровоградській обласній психіатричній лікарні селища Нового.
Нагадаємо, обвинувачену у вбивстві власної доньки кропивничанку визнали неосудною.
* * *
8 травня у Кіровському районному суді у Кропивницькому слухалось клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно підозрюваної.
Прокурор вніс клопотання про заборону фото- і відеофіксації засідання, а також використання стаціонарної аудіозаписуючої апаратури. Рішення підтримали. Потім було внесено клопотання про проведення слухання у закритому режимі. Серед аргументів – збереження лікарської таємниці, подробиць приватного життя родини, захист малолітньої постраждалої тощо. Суд задовольнив клопотання частково – закриті засідання проводитимуться у частині допиту свідків, які можуть оприлюднити інформацію, що стосується відомостей про приватне життя особи і відомості, які охороняються законом.
14 травня розгляд клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно підозрюваної буде продовжено.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.32315 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua