МЕНЮ


3 травень 2019 - 08:56

Світ Олега Огородника


У виставковій залі обласного Центру народної творчості (м. Кропивницький, вул. Гоголя, 66/50) відкрилася персональна фотовиставка «OGO OLE in Kropyvnytskyi» Олега Огородника, який живе і працює у Львові. Він – член Національної спілки фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва /FIAP/, лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських виставок, учасник творчої групи «Засмага», почесний член Одеської фотографічної асоціації, Львівської організації НСФХУ, україно-польсько-словацької групи «Black White Group», фотокореспондент, автор багатьох персональних виставок в Україні та за її межами.

Виставка «OGO OLE in Kropyvnytskyi» презентує 30 фотографій, які наповнені грою світла й тіні, фактур та відтінків настрою. Фотомайстер надає можливість вкотре насолодитися неповторною красою українських краєвидів, вишуканих натюрмортів, чарами жіночого тіла.

Сформовані автором образи посилюються оригінальним фотодруком, який виконаний у білковій, соляній, ціанотипічній техніках, які були популярні у XIX столітті. Майстер вважає, що ця техніка заслуговує на увагу та розвиток, адже саме вона розкриває таємничий настрій фотографії. Роботи виконані на фотопапері ручного виробництва, а також у техніках albumen та cyanotype. У рамках презентації персональної фотовиставки відбулася творча зустріч із Олегом Огородником.

Фоторепортаж Олександра ШУЛЕШКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42621 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua