МЕНЮ


25 травень 2018 - 06:59

І своє просуваємо, й інвесторів залучаємо


30 травня у Кропивницькому відбудеться галузева сесія «Експорт як шлях до інвестицій» муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST». Про це повідомив на прес-конференції директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Андрій Паливода.
Організатором форуму, який проходитиме у приміщенні Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького є міська рада Кропивницького.
Мета заходу – відкрити нові напрямки економічного співробітництва з іноземними партнерами. Програма форуму орієнтована на керівників і топ-менеджерів підприємств, а також фахівців, які займаються зовнішньоекономічною, виробничою, інноваційною та інвестиційною діяльністю, студентську молодь.
На форумі обговорять стратегію виходу на іноземні ринки, привабити іноземних інвесторів та формувати довіру іноземного партнера/інвестора, а також розглядатимуться практичні аспекти здійснення експортних операцій.
До участі у форумі запрошені представники міжнародних фінансових організацій, бізнес-асоціацій, діяльність яких спрямована на покращення інвестиційного клімату в Україні, практики зовнішньоекономічної діяльності.
Сесія є відкритою, участь у ній – безкоштовна.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39889 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua