МЕНЮ


26 серпень 2016 - 21:24

Своя програма громадянського суспільства


Погоджено проект міської Програми розвитку громадянського суспільства та комунікації міської ради з громадою на 2016 рік, яку після цього буде винесено на розгляд депутатів міськради.
За словами начальника відділу з питань внутрішньої політики міської ради Сергія Запорожана, метою Програми є зміцнення гарантій реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні справами міської територіальної громади, розвиток місцевого патріотизму, активізація діалогу керівників органів виконавчої влади з громадськістю.
Заходами Програми передбачено друге видання книги знаного кропивницького краєзнавця заслуженого журналіста України Юрія Матівоса "Вулицями рідного міста", куди буде внесено сотні нових топонімів, які з’явилися на мапі Кропивницького у зв’язку з виконанням закону про декомунізацію. Тисяча примірників книги обійдуться міському бюджету в 55,8 тисячі гривень.
Належне фінансове забезпечення діяльності з прийняттям Програми матиме й Громадська рада при виконавчому комітеті міської ради, на що передбачено 5,5 тисячі гривень.
Наприкінці року, після завершення всіх процедур, пов’язаних з перейменуванням міста, заплановано провести міський конкурс на створення проектів прапора, герба і гімну обласного центру. На їх організацію передбачено виділити 9 тисяч гривень.
Придбання та організація встановлення святкових банерів і державних прапорів України, сувенірних прапорів Кропивницького та виготовлення привітальних листів тощо з нагоди державних свят обійдуться міській скарбниці в 40 тисяч гривень. Загальний кошторис Програми складає 110,3 тисячі гривень.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37812 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua