МЕНЮ


19 березень 2020 - 18:01

Світлодіодні світильники на стелю – переваги та особливості застосування


Серед великого числа засобів освітлення світлодіодні LED світильники сьогодні є найбільш популярними. Причини не тільки в практичності та економічному режимі роботи подібних приладів. Вони також мають сучасний та стильний вигляд, у чому неважко переконатися, відвідавши сторінку supersvet.com.ua/interernoe-osveshhenie/potolochnye-svetilniki/led/. Отже, розглянемо основні переваги та особливості використання світлодіодних стельових світильників.

Високий ККД

В порівнянні з люстрами на базі ламп розжарювання та іншими варіантами, ККД світлодіодних світильників набагато вищий. Він сягає майже 100%, в то час як аналоги можуть похвалитися максимум 60-70%. При цьому продуктивність LED ламп не змінюється с часом, знову таки в порівнянні з тими ж лампами розжарювання.

Довговічність

Строк служби світлодіодних світильників сягає понад 10 років. Це в 5-15 разів довше, ніж будь-який інший варіант на ринку. Мається на увазі довговічність не тільки LED ламп, а й самих конструкцій, адже вони є досить міцними, вібростійкими та надійними. До того ж такі світильники здатні працювати при температурі від -50 до +60 гр. С.

Цільність конструкції

Стельові світлодіодні світильники є надійними також завдяки цільності свої конструкції. Вони абсолютно герметичні, що дозволяє розташовувати деякі моделі в місцях з високим рівнем вологості, наприклад, у ванній кімнаті. Крім того завдяки цільності конструкції немає потреби в заміні компонентів та обслуговуванні.

Безпечність

В порівнянні з лампами розжарювання, які в кінці свого життєвого циклу мають звичку вибухати, світильники на основі LED ламп виходять з ладу тихо й спокійно, що теж є вагомою перевагою таких рішень. Це робить використання безпечнішим та запобігає таким неприємним речам, як коротке замикання та можливість виникнення пожежі.

Збереження електроенергії

Світлодіодні світильники відносяться до числа енергозберігаючих засобів освітлення. Вони більш енергоефективні за люстри на основі лам розжарювання (у 7-8 разів). Якщо лампа розжарювання витрачає на нагрівання біля 80% енергії, то LED лампа витрачає на це усього 1-5% максимум.

Гарний дизайн

Сучасні світлодіодні світильники виглядають вражаюче. В цьому можна пересвідчитись, скориставшись посилання на початку статті. Вони можуть виконуватися в різних стилях та дизайнах, але найбільш вдалим рішенням стане використання LED світильника в інтер’єрі сучасного дизайну. Втім, різноманіття таких засобів освітлення дозволяє вийти й за ці межі.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.50755 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua