МЕНЮ


23 грудень 2016 - 11:46

Святий Миколай прибув до своєї резиденції на новому тролейбусі


Насичений подіями і приємними сюрпризами був день 19 грудня. У Кропивницькому відкрили резиденцію святого Миколая, а приїхав він до неї на новому тролейбусі.
Святий Миколай щиро вітав дітлахів Кропивницького із початком новорічних та різдвяних свят, дарував подарунки за те, що були слухняні протягом року, радували батьків, а якщо і траплялась якась прикрість, то святий Миколай пробачив бешкетників і взяв із них обіцянку добре поводитись у майбутньому.
Були у святого Миколая й помічники. З цими обов’язками добре впорались міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов. Саме вони привітали із початком казкового новорічного дива дітей загиблих на сході країни учасників АТО. Дітлахи прийшли до міської ради разом із мамами. Тут їх чекала святково вбрана ялинка.
З побажаннями добра, миру та злагоди до присутніх звернулись міські керманичі. Вони пообіцяли родинам загиблих героїв, що всіляко підтримуватимуть їх, допомагатимуть вирішувати житейські проблеми.
– Будемо робити все від нас залежне, щоб ваші сім’ї жили достойно, а дітки не знали горя, – сказав Андрій Райкович.
Потім всі дружно – дорослі й малі – вийшли на веселе свято до Дня святого Миколая на площу перед міською радою. Тут уже зібралось чимало гостей. Був і господар дійства – святий Миколай, який розташувався у святково оздобленому наметі, де спілкувався із дітьми. Кожного запитував: як поводився протягом року, як справи у школі, чи допомагав батькам? А ще запитував про найзаповітніші дитячі мрії та бажання. Кореспонденти «ВГ» поцікавилися в Миколая, про що найчастіше просять його дітлахи.
– Бажання у малечі різноманітні. Спочатку розповідають про подарунки, які знайшли цього ранку у себе під подушками, а потім просять ще солодощів, іграшок. Наші дітки дуже розумні. Вони прекрасно усвідомлюють, що відбувається в державі. Тому й просять миру, бажають перемоги нашим воїнам. Знають, що в деякі сім’ї прийшла біда і забрала у дітей татусів. Малеча щира, відкрита до спілкування, і я радий з того, що підростає таке чудове покоління.
Свято набирало обертів. Засяяли вогнями ялинки, які напередодні прикрасили учні кропивницьких шкіл. Перед присутніми виступали учасники дитячих творчих колективів. Люди юрмились біля різдвяної шопки з фігурками новонародженого Ісуса Христа, матері Божої та святого Йосипа. Якщо раніше подібні вертепні скрині мешканці Центральної України бачили лише в західних її областях, то тепер завдяки ініціативі відомої кропивничанки Людмили Шубіної, таке диво з’явилось і у нас.
А зі сцени вітали присутніх Андрій Райкович, голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, народний депутат України Костянтин Яринич та інші представники міської й обласної влади.
Потім було оголошено про прибуття довгоочікуваного у Кропивницькому подарунка – двох перших нових тролейбусів, придбаних за кошти міського бюджету. Святково прикрашені “рогаті” машини привезли 50 святих Миколаїв, які на радість дітям заполонили площу, вишикувались на східцях перед міською радою, щоб привітати всіх учасників свята. А вітати було за що. Багато досягнень мають наші діти – творчі, спортивні, наукові. Всіх переможців учнівських олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань називали поіменно, запрошували для вручення подарунків.
Словом, багатим видався нинішній рік на різноманітні здобутки кропивницької малечі.
Поряд із площею чекали на перших пасажирів новенькі тролейбуси. Сергій Кузьменко, Костянтин Яринич, Андрій Райкович та Андрій Табалов оглянули їх салони, поцікавились технічними характеристиками і залишились задоволеними тим, що машини обладнані системою GPS-навігації.
– Транспорт дуже зручний, – зазначив Андрій Райкович. – Пристосований для перевезення людей з особливими потребами. Це перших два тролейбуси з двадцяти, які ми закупили за кошти міського бюджету. За умовами укладеної угоди решта машин надійде до міста до 31 грудня. Ось такий новорічний подарунок буде нашим землякам. Команда, яка сьогодні працює в міській раді, націлена на єдиний результат, на виконання обіцяного мешканцям міста.
Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38643 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua