МЕНЮ


24 грудень 2010 - 14:49

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ НА ГОСТИНАХ У "БАРВІНКА"


Та, на жаль не всі малюки живуть у сім’ях. Через різні обставини немало їх потрапляє в дитячі будинки. У Кіровограді таких кілька – "Барвінок", "Наш дім", школа-інтернат. Їх вихованці також очікують, що Миколай Чудотворець оцінить їхні успіхи в навчанні, намагання якомога менше бешкетувати й обдарує вимріяною іграшкою, солодощами.

Для хлопчиків і дівчаток з дитячого будинку "Барвінок" та вихованців "Нашого дому", які завітали на казкову виставу до барвінчат, – уособленням святого Миколая минулої неділі став міський голова Олександр Саінсус. Він привіз вихованцям сиротинців солодощі, кожній дитині побажав щонайбільше чудес у житті. Разом з очільником міста до "Барвінка" прийшли заступник директора гуманітарного департаменту Лариса Костенко, начальник відділу сім’ї і молоді міськради Лариса Дорохіна та начальник управління податкової міліції в області Володимир Тесленко, інші доброчинці. Від них діти також отримали подарунки.

Наймолодші барвінчата віддячили гостям інсценізацією казки "Дюймовочка" (у цьому їм допомогли працівники дитбудинку Ірина Гарбар, Ніна Коломієць та Валентина Коряк). Діти від шести до дванадцяти років зіграли свої ролі надзвичайно емоційно й розчулили гостей до сліз. Дюймовочку (семирічну Маринку Лисун), Жабку (шестирічну Іринку Сіроногову) та інших персонажів казки глядачам представляв і всіх їх разом виводив на спільні танці й співи Капітошка (шестирічний Артемко Осіпов).

Олександр Саінсус подякував дітям, працівникам дитбудинку та його директорові Ользі Гречишкіній за гостинність і разом з іншими гостями оглянув кілька груп дитячого закладу та приміщення групи, де триває капітальний ремонт. Міський голова сказав, що допомагав усім, чим міг "Барвінку", займаючи попередні свої посади. Тепер же це стало одним з пріоритетів його нинішньої професійної діяльності, тож він і надалі опікуватиметься "Барвінком", а також іншими сиротинцями міста.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38015 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua