МЕНЮ


28 червень 2012 - 14:57

святкування на будь-який смак


Минулої неділі з 11-ї й до 22-ї там вирувала молодіжна феєрія, місцем проведення якої стали алеї, майданчики та весь інший вільний простір. Для любителів малярства та народної творчості молоді майстри декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва влаштували виставку своїх робіт і провели майстер-класи під відкритим небом. Відбулися конкурс малюнків на асфальті, "фотопоєдинок" та показові виступи майстрів street workout (прихильників зміцнення власного тіла на вулиці, які використовують для цього не лише спортивне знаряддя, а й інші підручні засоби – дерева, дитячі майданчики, кришки каналізаційних люків, бетонні блоки, стіни й будівельні майданчики тощо).

Для спраглих екстриму також виступали команди брейк-дансерів та змагалися юні прихильники викрутасів на дошці з коліщатками. Переможці змагань отримали подарунки від організаторів та спонсорів, зокрема від ПАТ "Первомайський молочноконсервний комбінат", після чого разом зі своїми вболівальниками склали "глядацьку залу" під час концерту за участі молодих кіровоградських виконавців – співаків, музикантів і танцівників.

Під час інавгурації керівника Студентської республіки (ним цього року став Віталій Слюсаренко, голова студради педагогічного університету) кіровоградський міський голова Олександр Саінсус привітав свого колегу з висловленою йому молоддю довірою, а всіх хлопців і дівчат, присутніх на святкуванні Дня молоді, – зі святом. Віталій Слюсаренко, до того ж, отримав від міського голови символічний портфель очільника Студентської республіки та цінні подарунки. Молодь же посвятила Олександра Саінсуса в почесні члени Студентської республіки. А згодом настав час і для дискотеки – вечірки у стилі "open air", тобто на відкритому повітрі.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37482 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua