МЕНЮ


6 жовтень 2017 - 05:30
Свято на вулиці Павла Сніцара

Двадцять дев’ятого вересня особовий склад стрілецького батальйону, що дислокується в Кропивницькому, криворізької військової частини 3011 Національної гвардії України відзначив 51-річчя.
Від усієї громади міста, депутатів та виконавчого комітету міської ради привітати нацгвардійців з 51-ю річницею створення військової частини завітав заступник міського голови Олександр Грабенко.
– Більш ніж півстолітня історія вашої частини – це славні сторінки чесної і відданої служби, виконання важливих бойових завдань на рідній землі і далеко за межами рідного дому, – відзначив Олександр Грабенко. – У цей нелегкий для нашої країни час, коли на Сході України триває неоголошена війна, Національна гвардія перебуває на передовій. Ви виконуєте в зоні АТО не просто службові, а бойові завдання. І наше мирне місто сподівається на ваш досвід, на вашу відповідальність і професіоналізм в організації громадської безпеки. Успіхів вам, міцного здоров’я, найкращих результатів у бойовій підготовці.
Заступник міського голови також вручив подяки міської ради та виконавчого комітету інструкторові з водіння патрульного відділення взводу матеріально-технічного забезпечення старшині Федорові Гуйвану, командирові стрілецької роти стрілецького батальйону лейтенанту Сергієві Капатілову та командирові патрульної роти стрілецького батальйону капітану Владиславові Мільченку. А ще передав для стрілецького батальйону цінний подарунок – настінний годинник.
Цього дня присутнім нацгвардійцям вручали й інші подяки та подарунки. Загиблих у зоні АТО героїв вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки полеглому під час боїв за визволення міста Лисичанська командирові стрілецького батальйону, розташованого в Кропивницькому, Павлові Сніцару, на честь якого названо вулицю, де дислокується батальйон.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.03544 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua