МЕНЮ


31 травень 2019 - 09:15

Свято сольфеджіо


У концертній залі музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза 18 травня відбувся незвичайний захід – «Свято сольфеджіо» для учнів других класів.

Викладачі відділу теоретичних дисциплін Анна Лях та Олена Бойко-Ушакова розробили сценарій, що включав різні форми роботи. Дві команди маленьких музикантів змагались на сцені (на фото): сольфеджували та складали з «пазлів» (окремих тактів) українські народні пісні, розв’язували приклади з «музичної математики», поєднували пари музичних понять, завзято відповідали на експрес-питання від ведучої Анни Лях. Особливо цікавими виявилися демонстрація домашнього завдання (театралізовані сценки та озвучені різними музичними інструментами віршики) й коли команди колективно музикували на сцені. Публіка з учнів, батьків і викладачів школи також не байдикувала: усі брали активну участь у розгадуванні музичних загадок.

Важливим є те, що цей захід був не лише розважальним, а й виховним, розвиваючи в учнів кмітливість, допитливість, сприяючи розвитку пам’яті, уваги, навчаючи працювати в колективі, бути відповідальними, прищеплював відчуття патріотизму й національної свідомості.

Наприкінці свята його юні учасники отримали солодкі подаруночки й листівки-календарики на згадку про нього, а також привітання від директора школи Євгенії Малявкіної, яка висловила свій захват святом і побажала їм і надалі бути зацікавленими й успішними в навчанні, висловила сподівання, що «Свято сольфеджіо» стане традиційним і охопить не тільки предмет «Сольфеджіо», а й предмет «Музична література». (Адміністрація школи докладає значних зусиль для створення найкращих умов для навчання учнів. Зокрема, тепер викладачі-теоретики забезпечені інтерактивною дошкою, також відбувається поступова комп’ютеризація класів). Гімн сольфеджіо, який разом проспівали учасники на сцені і глядачі в залі, став заключним акордом цього чудового свята.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3061 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua