МЕНЮ


14 грудень 2007 - 12:00

СВЯТО ТИХ, ХТО УОСОБЛЮЄ ВЛАДУ


Їх привітали міський голова Володимир Пузаков та секретар міської ради Руслан Мишериченко. Володимир Пузаков, у вітальному слові зазначив, що ознаки демократичних устоїв нинішніх самоврядних процесів ідуть ще з початку розбудови нашого міста. Магістрат, дума, управа, земство, ревкоми та ради депутатів трудящих – ось віхи великого шляху становлення. Тепер маємо міську раду, її виконавчий комітет. І хоча остаточного порозуміння і сталості в роботі депутатського корпусу ще немає, наші народні обранці повинні зрозуміти, що від їхньої згуртованої праці на благо рідного міста залежить добробут і розквіт Кіровограда, всіх його мешканців.

Та як би там не було, але в день свята хочеться говорити більше все-таки про хороше. Тому Володимир Пузаков із вдячністю згадав усіх своїх попередників, назвав почесних громадян міста, зокрема, колишнього голову Кіровоградського міськвиконкому Кіма Черевка, який десять років очолював місцеву владу, доклав чимало зусиль для розквіту і розвитку Кіровограда. Його заслуги були гідно оцінені, і нещодавно Кім Іванович отримав відзнаку почесного громадянина міста.

А потім було нагородження кращих із кращих. Відзнаки виконавчого комітету міської ради " За заслуги" другого ступеня отримали виконуючий обов’язки директора адміністративного департаменту Леонід Щербина, заступник начальника управління капітального будівництва міської ради Віктор Богатов, начальник відділу правового супроводу Анатолій Назаренко, заступник начальника управління охорони здоров’я Олександр Баліцький, працівниця апарату міської ради Людмила Сановська. Почесними грамотами та грамотами міської ради і виконавчого комітету, цінними подарунками та грошовими винагородами були заохочені ряд інших працівників та депутатів міської ради.

Оксана ВЕРСТЮК, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.32222 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua