МЕНЮ


4 лютий 2011 - 12:24

СВЯТО В ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ


На відкриття оновленої групи до "Барвінка" завітали голова облдержадміністрації Сергій Ларін, міський голова Олександр Саінсус, заступник директора гуманітарного департаменту міської ради Лариса Костенко, начальник управління освіти і науки ОДА Ельза Лещенко.

Для гостей працівники дитячого закладу та його вихованці влаштували невеличкий концерт, після якого очільники області й міста піднесли дитбудинкові презенти. Сергій Ларін подарував килимове покриття для занять фізкультурою та спортом, а Олександр Саінсус – фотокамеру для увічнення найвизначніших подій у житті дітей-сиріт.

Червону стрічку на вході до оновлених приміщень групи перерізали Сергій Ларін, Олександр Саінсус й Віталій Денисенко. Численні учасники святкового заходу оглянули відремонтовані приміщення. Разом з дорослими раділи чудовому перетворенню їхньої домівки й близько двадцяти маленьких вихованців дитбудинку від трьох до п’яти років, яким тепер зростати серед усієї цієї краси й у комфорті!

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42769 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua