МЕНЮ


31 сiчень 2014 - 18:33

Свято вулиці Чубинського


Уже стало традицією бібліотеки-філії №7 організовувати свята вулиць мікрорайону Арнаутове до ювілейних дат поетів, письменників, державних діячів, іменами яких вони названі.

Для всіх українців Павло Чубинський, видатний діяч українського національного відродження, вчений-етнограф і фольклорист, перший дослідник звичаєвого права в Україні, відомий, передусім, як автор поетичного твору, значення якого виходить за рамки самої поезії, – "Ще не вмерла України і слава, і воля" є державним гімном нашої держави.

За підтримки заступника міського голови депутата Кіровоградської міської ради Вадима Дриги колектив бібліотеки-філії №7 та Масляниківського БК провели свято вулиці з нагоди 175-річчя Павла Чубинського. Жителі вулиці організували виставку виробів з тіста.. Ведуча художній керівник Масляниківського БК Оксана Константинова розповіла гостям про життєвий і творчий шлях Павла Чубинського. Лунали пісні у виконанні жіночого ансамблю "Черемшина".

Вадим Дрига привітав зі святом вулиці мешканців мікрорайону і вручив кожному господареві будинкові таблички із світлиною Павла Чубинського.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.26608 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua