МЕНЮ


1 сiчень 2011 - 10:02

Ті крадуть, ті підозріло дивляться на товар


Виїздили нещодавно кіровоградські міліціонери за викликом й у магазин в Арнаутовому. Тамтешній продавець поскаржилася їм на трьох чоловіків, котрі, купивши пляшку горілки, не залишили заклад, а продовжували стовбичити там, причому поводилися дуже підозріло. На думку продавця, відвідувачі хотіли вкрасти з прилавка апельсини, бо, коли вона зробила зауваження, виматюкали її. Тепер їх шукає міліція.

А продавець магазину на вулиці Алтайській у Кіровограді не змогла попередити крадіжку. Двоє чоловіків залишили магазин, не розплатившись за харчі. У заяві в міліцію продавець повідомила, що загальна вартість втраченого товару – сто гривень.

Поки її кривдників шукають, працівникам Олександрійського міськвідділу міліції уже дала пояснення тамтешня 31-річна жителька, яка попалася на крадіжці з магазину предмета першої жіночої необхідності – люстерка. Вартість того дзеркальця – 5 гривень.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40086 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua