МЕНЮ


21 серпень 2015 - 14:02

Таємниці 13-ї квартири


– З квартирою №13 на проспекті Перемоги, 12, корпус 3 відбуваються якісь незрозумілі речі, – звернулась до редакції “ВГ” начальник ЖЕО №1 Світлана Ковальова. – Якісь шахраї задумали її “прихватизувати”.

Як розповіла керівниця ЖЕО далі, у тій однокімнатній квартирі самотня Марія Кириленко проживала з 1985 року. Останнім часом навколо неї, уже старенької, постійно “крутились” непевні люди, мабуть, розуміючи, що невдовзі прийде час і їм буде чим поживитись. Але якось Бог відводив їх від самотньої пенсіонерки.

За Марією Йосипівною не було особливо кому доглядати, вона часто-густо була голодною, приходила у ЖЕО, де їй всі співчували і потроху підгодовували. А ж якось з’явились начебто її родичка з дитиною. У 2013 році пенсіонерка зареєструвала їх у своїй квартирі. І все б нічого, але в червні цього року стара померла і буквально через три дні з’явився чоловік, який назвав себе племінником бабусі та спадкоємцем. Згодом тут вже була ріелторка Тетяна Федотова, яка почала вимагати від працівників ЖЕО видати їй довідку про те, що в квартирі ніхто не зареєстрований.

– Такого документа ми їй видати ніяк не могли, бо в цій квартирі, окрім бабусі, були зареєстровані ще люди, тим паче неповнолітня дитина, – розповідає Світлана Ковальова. – Жіночка розгорнула бурхливу діяльність. Коли приходила в ЖЕО, вела себе досить агресивно. Почала строчити скарги, мовляв, діє в інтересах якогось племінника небіжчиці. Але про племінника ніхто ніколи не чув від старої. Він також у нас ніколи не з’являвся. Тому ми звернулись до міліції з проханням з’ясувати, хто кому родич і ріелтор. На жаль, відповіді так і не отримали. А тим часом сторонні люди вже вибивали двері квартири, міняли замки. До речі, бабуся свого часу проживала у будинку на вулиці Лізи Чайкіної. Так от, коли ми поцікавились долею того помешкання, то голова квартального комітету розповіла, що хату вже продали. Тепер добрались до квартири. Тож нам потрібно якось зупинити це неподобство. Побувала ріелтор і у очільників міста, зокрема секретаря міської ради Івана Марковського, начальника головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександра Хачатуряна. На що їй була дана відповідь, що начальник ЖЕО діє правомірно. Не задовольнившись відповіддю, жіночка написала скаргу у Генеральну прокуратуру України.

… Обшарпані старенькі двері квартири №13 на напівтемній сходовому майданчику свідчили про те, що у помешканні ніхто давно не з’являвся. Такий же занедбаний балкон. Сусіди нічого не хочуть розповідати про 13-у квартиру, стверджуючи, що нічого не знають, не чули і чути не хочуть.

А от юрист ЖЕО Михайло Бойко розповів, що Марія Йосипівна зареєструвала у своїй квартирі жінку з дитиною. Та називала себе сестрою Марії Йосипівни.

– Відчуваючи всю відповідальність за долю бабусі, ми цікавились, що то за жінка, – повідомив юрист. – Вона навіть сплатила тисячу гривень бабусиного боргу за квартплату, але потім вони, мабуть, посварились, і жінка приходила з вимогою повернути їй ці гроші. Згодом з’ясувалось, що стара видала їй довіреність на отримання пенсії. Як її утримували, свідчить те, що вона приходила в ЖЕО, скаржилася на життя. Але, як із старими буває, «тут вона пам’ятає, а тут не пам’ятає». Та факт залишається фактом – люди зареєстровані у квартирі, ймовірно – за згодою власника. А новий спадкоємець, якщо він таким є насправді, і називає себе племінником, нехай через суд доводить свою правоту.

Ксенія ГРУДНЕВА
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38052 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua