МЕНЮ


18 лютий 2011 - 10:38

Так бідувала, що закупила DVD-дисків на кільканадцять тисяч


Це сталося в одному із супермаркетів "Фуршет", де вона як орендар торговельної площі має свій кіоск. З огляду на контрафактність продукції та велику її вартість (майже 18 тисяч гривень) міліція порушила кримінальну справу, інкримінувавши торговці "незаконне зберігання та реалізацію дисків для лазерних систем зчитування, вчинене у великих розмірах". Нещодавно ця жінка постала перед судом і ось що розповіла.

Підприємницькою діяльністю вона займається уже близько року. Уклавши минулої осені з адміністрацією "Фуршету" договір про оренду в цьому магазині частини площі, одразу ж вирушила в Одесу, щоб придбати там що-небудь для перепродажу в Кіровограді. На ринку "Сьомий кілометр" їй в око впали неліцензійні компакт-диски. Зваблена відносною дешевизною цієї продукції, купила кілька сотень екземплярів.

"Торгівля ліцензійними дисками, на яких записано по одному фільму, – невигідна справа через їх дорожнечу, – дохідливо пояснила комерсантка суду. – Інша річ – перепродавати дешеві контрафактні DVD, на яких записано по кілька фільмів".

Підсудна каялася і запевняла, що зайнялася незаконною діяльністю винятково через скрутне матеріальне становище. У суді їй повірили і призначили рік ув’язнення, але звільнили від цього покарання з умовою, що вона не порушуватиме кримінальний закон протягом 12 місяців.

Вилучену в негоціантки контрафактну продукцію постановлено знищити.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4009 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua