МЕНЮ


6 вересень 2013 - 14:00

Такий заклад – єдиний в області


Останніми роками міська влада приділяє значну увагу тим медичним закладам, де лікуються найменші кіровоградці. "ВГ" вже розповідала про капітальний ремонт дитячого інфекційного відділення центральної міської лікарні. Зроблено його і в дитячій стоматологічній поліклініці.

Капітально відремонтували стоматполіклініку торік. Оновлено кабінети, коридори, службові кімнати, замінено комунікації та електропроводку, сантехніку, встановлено металопластикові вікна. Також лікарі-стоматологи отримали нове медичне обладнання, що дозволяє лікувати зуби швидко і майже безболісно.

Завідуюча лікувальним відділенням Олена Мар’єва задоволена умовами праці персоналу.

Варто зауважити, що кіровоградська стоматполіклініка обслуговує дітей не лише міста, а й усієї області. За рік у закладі отримує медичну допомогу близько 60 тисяч маленьких пацієнтів.

Аліна приїхала із села Рибчиного Кіровоградського району видалити зуба. Лікар уважно обстежив дівчинку й порадив їй їсти більше овочів та фруктів, щоб зуби не боліли, карієс не дошкуляв, а усмішка була гарною та білосніжною.

– Зараз багато дітлахів лікується від стоматиту. Тут на допомогу приходить медперсонал із фізіотерапевтичного кабінету. – зауважує лікар-стоматолог Геннадій Бобров. – Не зайвим буде походити сюди на різноманітні процедури, щоб лікування було швидким та успішним. В кабінеті працюють апарати УВЧ, кварцу, електрофорез тощо.

Також у відділенні діє єдиний в області ортодонтичний кабінет. Саме у дитячому віці важливо дбати про те, щоб зубки були рівненькі, прикус правильний. Гордістю поліклініки є й новенький рентгенапарат.

– І все це придбано останнім часом, – розповідає начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук. – Окрім стоматологічних установок та рентгенапарата, купили й автоклав, стерилізатор. В планах – встановлення протипожежної автоматичної сигналізації. Загалом, цьому закладу ми приділяємо особливу увагу, адже тут лікуються діти, та ще й з усієї області, тож доклали всіх зусиль, щоб тут було комфортно і пацієнтам, і медикам.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4818 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua