МЕНЮ


12 березень 2014 - 11:06

Таким би бабусям руки повідривати...


Прокуратурою Олександрівського району за зверненням вчителя щодо відсутності у школі довгий час без поважних причин учениці 3 класу ініційовано виїзд за місцем її проживання.
З’ясувалося, що сім’я проживає в антисанітарних умовах, а батьки зловживають спиртними напоями. Не зважаючи на холоднечу піч у будинку не топилася, дитяча їжа була відсутня.
У ході вивчення причин відсутності дитини у навчальному закладі було встановлено, що дівчину побила дерев’яною палицею рідна бабуся, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Унаслідок цього дитина почала шкутильгати. Батько вирішив що у доньки перелом ніжки та, не звертаючись за медичною допомогою, самостійно наклав гіпсову пов’язку на ногу дитини.
Відразу після перевірки дівчинку разом з малолітнім братиком було вилучено з сім’ї та доставлено до Олександрівської ЦРЛ, де лікарем-травматологом дитині було надано необхідну медичну допомогу.
На даний час діти перебувають на повному державному утриманні. Батькам надано іспитовий строк для виправлення ситуації та для покращення матеріально-побутових умов проживання.
Крім того, з метою належної організації роботи з питань попередження жорстокого поводження з дітьми прокуратурою району внесено подання начальнику Олександрівського районного відділу міліції та начальнику відділу освіти Олександрівської райдержадміністрації. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.14 березень 2014 - 22:53
denimgirl (вст)

батькiв не обирають... шкода малих, хоча би вони виросли iншими людьми та не наслiдували звички родичiв

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39588 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua