МЕНЮ


31 березень 2017 - 12:00

Там, де народжується життя, посадили дерева


28 березня у дворі пологового будинку №1 у Кропивницькому з’явилася алея дерев замість старих, знесених за віком тополь.
Щоб взяти участь в акції, до закладу завітали міський голова Андрій Райкович разом зі своїм заступником Наталією Дзюбою і начальником управління охорони здоров’я міськради Оксаною Макарук.
Висадження дерев проводиться в рамках Тижня благоустрою, ініційованого міською владою за підтримки управління Національної поліції і управління ДСНС України в області.
– Ця подія має величезне значення і користь, – зазначив Андрій Райкович. – Садити дерево і приємно, і почесно, оскільки, як кажуть у народі, кожна людина має побудувати будинок, посадити дерево і привести у світ сина або доньку. Символічно, що це робиться біля пологового будинку, який сьогодні перебуває у полі підвищеної уваги і громадськості, і міської влади. Тож сподіваюся, що це добре починання підхоплять колективи усіх підприємств, установ і закладів Кропивницького. Також я переконаний, що висока культура має бути основною ознакою нашого міста.
Всього перед медичним закладом цього дня було висаджено 60 дерев, серед яких – туї, сосни та ялівець.
А напередодні, на апаратній нараді у міській раді у понеділок, очільник міста розповів, що першого квітня в місті заплановано створити на набережній Інгулу, від мосту на вулиці Михайлівській до мосту на вулиці Великій Перспективній, алею Миру. Висаджування дерев стане частиною Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», що цього тижня проходить у багатьох містах нашої держави. Саджанці з’являться і в сквері імені Юрія Яновського на вулиці Соборній.
– Уже настав час висаджувати молоді деревця. Адже чим більше зелених насаджень, тим більше життя і краси в місті, – упевнений керманич нашого обласного центру. – Необхідно залучити до цієї справи депутатів, волонтерів, молодь, екологічні громадські організації, наших почесних громадян, школярів, атовців.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37832 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua