МЕНЮ


12 квiтень 2017 - 11:48

Театр танцю "В гостях у казки" - колекціонер гран-прі


У місті Дніпрі протягом 24 – 26 березня на сценах Дніпропетровської обласної філармонії та коледжу культури і мистецтв пройшов VI Всеукраїнський фестиваль творчості дітей та молоді «Березень! Канікули!», на який завітали 25 колективів з Києва, Одеси, Хмельницького, Кропивницького, Вінниці, Тернополя, Чернівців, Львова, Рівного, Миколаєва, Запоріжжя, Кривого Рогу, Дніпра та інших міст.
Народний художній колектив України театр танцю «В гостях у казки» представив на фестивалі вісім хореографічних номерів. Журі фестивалю визнало найкращими його номерами «Потоки життя» і «На галявині», які стали частиною заключного гала-концерту, а також одноголосно прийняло рішення про присвоєння нашому колективу найвищої нагороди конкурсу-фестивалю – Гран-прі.
Окрім цього, колектив із селища Нового посів перші місця у номінаціях «Сучасний танець» (молодша вікова категорія) та «Народний танець» (старша вікова категорія). Кожен учасник театру танцю «В гостях у казки» отримав золоту медаль переможця конкурсу-фестивалю, а його найкращим балетмейстером-постановником визнали «казкарку» Аліну Русул.
За словами учасників колективу-переможця і його керівників Миколи та Ірини Русулів, фестиваль був організований на високому рівні. Учасників поселили у центрі міста – готелі «Дніпропетровськ», подарували цікаву змістовну екскурсію по набережній Дніпра та Монастирському острову, відпочинок у ТРЦ «Мост Сіті» та відпочинковому комплексі «Бартоломео».
Слід зазначити, що за рік роботи театр танцю «В гостях у казки» здобув цілих три найвагоміші мистецькі нагороди – три Гран-прі (Кропивницький – квітень 2016 року, Львів – січень 2017 року та Дніпро – березень 2017 року). А загалом у його творчій скарбниці це вже дев’ятий Гран-прі.
Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39377 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua