МЕНЮ


27 серпень 2018 - 13:32

Телефонують, бо вірять у дієвість


На гарячу лінію міського голови Андрія Райковича постійно надходять скарги кропивничан на невирішені комунальні та інші проблеми. Люди просять відремонтувати інженерні комунікації в багатоповерхівках, засипати ями та прогрейдерувати вулиці приватного сектора, вирішити проблеми зі зв’язком, відремонтувати ліфти тощо.
Ось, наприклад, Оксана Капченко звернулась, щоб відповідні служби прочистили дворовий колодязь на вулиці Миру, 6, корпус 4. А от мешканці будинку на вулиці Вокзальній, 28, корпус 4 написали колективне звернення з проханням замінити трубу холодного водопостачання. З такою ж проблемою звернулись і мешканці житлового будинку на проспекті Промисловому, 25, корпус 3. На Студентському бульварі в багатоповерхівці № 22/12 тамтешні мешканці просять відновити роботу ліфта. Прогрейдерувати відрізок від вулиці Олександрійської до кінця вулиці Тараса Карпи вимагає Вікторія Кожанова. Так само Ольга Шевчук звертає увагу на аналогічну проблему на перехресті вулиць Шевченка та Сєдова.
Чимало звернень вдалося вирішити буквально за кілька днів. Решта потребували більш значного відрізку часу. Але вкотре гаряча лінія доводить свою ефективність. Люди туди телефонують, бо знають, що їхнє звернення не залишиться без уваги.
Ольга ПЕТРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41914 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua