МЕНЮ


16 червень 2017 - 07:49
Темпи дорожніх робіт – прискорити

Жорсткій критиці через повільне виконання дорожніх робіт піддав керівників комунальної галузі у понеділок на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович.
– Мене не задовольняє те, як виконуються ці роботи, – підкреслив міський голова. – Я ще два тижні тому дав завдання відремонтувати ділянку дороги на вулиці Пролетарській, але досі його не виконано. Я розумію, що у чиновників завжди є купа аргументів – тендери і таке інше. Але треба знаходити вихід із ситуації. Люди бачать ці недоліки і вказують нам на них. І якщо ще можна зрозуміти, чому виникають затримки із капітальним ремонтом, то пояснення з приводу затримки поточних ремонтів – відсутність розцінок на асфальт, нові ціни на матеріали – я не сприймаю, тим більше, що відповідну програму ми прийняли ще взимку.
Цього ж дня міський голова особисто перевірив хід ремонту доріг разом із заступником міського голови Олександром Мосіним та начальником головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктором Кухаренком.
Так, на вулиці Смоленчука дорожники розпочали капремонт: тут облаштували основу майбутнього асфальтового покриття – подушку зі щебеню. Проте роботи довелося призупинити через те, що КП “Теплоенергетик” почав ремонтувати по цій вулиці теплові мережі. Тому міський голова порадив Віктору Кухаренку розпочинати такі масштабні ремонти з обстеження мереж, а вже потім переходити до асфальтування.
У дворі будинку №46/91 на вулиці Архангельській приведено до ладу внутрішньобудинкову територію. Місцеві мешканці щиро вдячні. Став затишним і двір багатоповерхівки на вулиці Архітектора Паученка, 68-а. Новеньке асфальтове покриття постелили від вулиці Михайлівської до вулиці Кропивницького.
Поступово набуває привабливого вигляду і вулиця Одеська. Зараз особливого ремонту потребує її нижня частина (на відрізку від вулиці Преображенської до вулиці Покровської), зауважив Віктор Кухаренко. В разі продовження ремонту дороги на вулиці Тараса Карпи до вулиці Олександрійської, встановлення на перехрестях світлофорів вдасться розвантажити транспортний потік в центральній частині міста. До речі, на вулиці Тараса Карпи буквально цього ж дня ремонтували тротуари. Але Віктор Кухаренко виявив ряд недоліків – не встановили бордюри, каналізаційні люки не підняли до рівня дорожнього покриття. Відразу зателефонував дорожникам, вказав на допущений брак у роботі. Ті обіцяли наступного дня все виправити.
Після інспекції Андрій Райкович підбив підсумки:
– Ремонтні роботи повинні виконуватись вчасно. Я продовжую наполягати на тому, що фахівці управління ЖКГ прогавили золотий час, тож треба пришвидшити темпи робіт і виконувати їх якісно. Місто готується прийняти велику партію великогабаритного пасажирського транспорту, а йому потрібні якісні дороги. Так, чимало вже й виконано: полагоджено дороги на Новомиколаївці, в центральній частині міста, на вулицях Волкова, Генерала Жадова, відремонтовано немало прибудинкових територій. Але ще більше треба зробити. А щоб всі ці роботи набули системного характеру, потрібно розвивати наші комунальні підприємства, що дасть можливість створити конкуренцію приватним дорожнім підприємствам, впливати на цінову політику тощо. Слід розвивати наше КП “Універсал-2005", яке здатне ремонтувати дороги. Воно ліцензоване та сертифіковане на ці види робіт, а ми не використовуємо цей потенціал.
Віктор Кухаренко повідомив, що вже зроблено капітальний ремонт внутрішньодворових доріг на вулицях Юрія Липи 4, Соборній 3, Героїв України 28, Академіка Тамма 25, Кременчуцькій 5, Волкова 9, корп.1, а проїзд від вулиці Юрія Липи до вулиці Ціолковського майже закінчено. Цього року завершили також капремонт вулиці Левченка та Барболіна. Решта капітальних ремонтів стартують після того, як пройдуть тендерні процедури.
Ольга ПЕТРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.6455 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua