МЕНЮ


10 липень 2017 - 08:16
Тепер – безпечніше

У Кропивницькому по вулиці Шевченка дорожники завершили нанесення пластикової розмітки на пішохідних переходах.
Як повідомили у відділі будівництва і благоустрою головного управління житлово-комунального господарства міськради, всього на одній із центральних вулиць міста нанесено десять пластикових пішохідних переходів, три з яких – в зоні дії світлофорів.
– Розмітку наносили уночі, коли дороги вільні від транспорту, – розповіла головний спеціаліст відділу Тетяна Криворучко. – При нанесенні такої розмітки дуже важливо, щоб температура повітря була не нижчою 20 градусів. Однією з особливостей пластикової розмітки є наявність у структурі матеріалу, з якої вона зроблена, скляних мікрокульок, завдяки чому забезпечується максимальний світлоповертальний ефект.
Планується нанести пластикову розмітку і на вулиці Пушкіна. Якщо вулиця Шевченка облаштована лише пластиковими переходами, то по Пушкіна, крім восьми пішохідних переходів, буде також нанесено пластикову осьову лінію. Роботи на цій вулиці вже розпочалися.
Надалі своєї черги чекають вулиці Башкирська та Михайлівська. На останній розмітку будуть наносити після завершення поточного ремонту асфальтового покриття.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.93467 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua