МЕНЮ


25 липень 2014 - 17:43

Тепер діти знатимуть, як діяти, якщо стануть заручниками чи натраплять на вибухівку


Громадська організація "Спільна дія" надрукувала брошуру "Що варто знати юнацтву в непростий час" для дітей і підлітків із порадами про те, як поводитись в екстремальних ситуаціях.

Тексти брошури розроблено спільно з управліннями СБУ, ДСНС, МВД, військовим комісаріатом у Кіровоградській області, управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міськради.

Ідея видання брошури належить народному депутату України Станіславу Березкіну, він також фінансово підтримав її друк тиражем у 50 тисяч примірників. У брошурі розповідається, як поводитися у випадку безладу на мітингу, під час оголошення евакуації, вибухів, пожежі, а також у випадку захоплення в заручники.

Перші примірники брошури презентували 21 липня журналістам, директорам шкіл та дитячо-юнацьких клубів, правоохоронцям, військовим, рятувальникам і представникам спецслужб.

Організатори наочно показали, як можуть поводитися із заручниками нападники і як при цьому потрібно діяти, щоб зберегти собі та своїм товаришам життя. У презентації брошури взяли участь начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко і начальник відділу сім’ї та молоді Людмила Дорохіна разом із керівниками шкіл та ДЮКів.

За словами голови ГО „Спільна дія” Ірини Малик, організація планує розповсюдити весь наклад брошури через літні табори для молоді, заклади освіти і культури Кіровоградської області. Якщо у вас є бажання отримати брошуру, звертайтеся за телефоном: 067 520 70 09.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42503 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua