МЕНЮ


26 червень 2012 - 12:48

Тепер і у них є супермаркет


Понеділок 25 червня видався для мешканців Кущівки та Катранівки в Кіровограді багатим на враження, адже тут, на вулиці Преображенській, 109, відчинив свої двері супермаркет «АТБ».

Зазвичай приватний сектор міста обділений подібними об’єктами торгівлі, інколи трапляється, що на цілий мікрорайон діє один маленький магазинчик, де і вибір товарів обмежений, і сервіс, м'яко кажучи, не дуже, тому люди здебільшого скупляються в центрі міста, а додому добираються вже з важкими сумками у переповненому громадському транспорті. Тож посприяти у відкритті великого сучасного магазину мешканці зазначених вище мікрорайонів вже давно просили депутата міської ради Олександра Шамардіна, що він і зробив. Протягом останніх двох місяців ударними темпами проходила реконструкція колишнього кафе «Ивушка», де тепер і знаходиться один з магазинів мережі «АТБ». Крім того, що місцевим мешканцям є тепер де купити продукти, для них тут створено ще й додаткові робочі місця.

На відкриття супермаркету завітав міський голова Олександр Саінсус, депутати міської ради. Такої великої кількості людей вони навіть не очікували, як, до речі, мабуть, і персонал магазину – стримати натиск бажаючих потрапити всередину та здійснити покупки було доволі складно.

Оглянувши полиці супермаркету, Олександр Саінсус залишився задоволений соціальною ціновою політикою та асортиментом товарів.

– Я доволі часто скупляюсь у магазинах, буваю на кіровоградських ринках, знаю, що споживають мої земляки, їхні уподобання та настрої, – зазначив Олександр Дмитрович. – Ось, бачу, є моє улюблене печиво, і ціна на нього трохи нижча, ніж зазвичай. Будемо сподіватись, що і надалі, а не лише у день відкриття, в цьому супермаркеті ціни залишатимуться демократичними та доступними для населення. Загалом, я радий, що цей віддалений мікрорайон облаштовується, стає більш зручним для проживанняю Доклав до цього чималих зусиль і ваш депутат Олександр Шамардін. Приємно бачити, як на дитячому майданчику відпочивають дітлахи і молодь, на споруджених в єдиному стилі зупинках громадського транспорту чекають маршруток пасажири, а пенсіонери відвідують соціальні аптеки, яких також бракувало в цьому мікрорайоні.

Люди, виходячи з магазину з повними сумками та пакетами, дякували владі за те, що нарешті і до них прийшла цивілізація.

Серед них – і голова квартального комітету №16 Зінаїда Аношина, яка згадала про те, що завдяки сприянню Олександра Шамардіна у мікрорайоні триває відновлення зовнішнього освітлення, вдалося облаштувати територію школи №1, відремонтовано покрівлі на трьох багатоповерхівках.

– Хочу додати, що ще минулого року ми відкрили дві додаткові дитсадківські групи на базі ЗОШ №1, – повідомив депутат. – Успішно співпрацюючи з управлінням освіти міської ради, в цьому році плануємо відкрити ще одну таку групу. Також населення просить відкрити новий транспортний маршрут для пільгових категорій населення – від СМЧ №19, через онкодиспансер, по вулиці Шевченка аж до лікарні швидкої медичної допомоги, що на Новомиколаївці. Перевізники висловили готовність обслуговувати такий маршрут, тепер чекаємо відповіді від керівництва управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради. На даний момент облаштовується у мікрорайоні спортивний майданчик, який плануємо відкрити першого вересня.

… А людський натовп вирував біля щойно відкритого супермаркету. Тут розгорталось ціле дійство під веселу музику, з розігруванням призів, невгамовними клоунами, які розважали малечу.26 червень 2012 - 13:05
andy (вст)

С каких это пор АТБ стал супермаркетом?? Когда ВГ начнет хотя бы частично проверять информацию которую пишет??
АТБ - это дискаунтер!!! Об этом заявляет сам АТБ http://www.atbmarket.com/customer/discount/ Но никак не супермаркет...

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41152 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua