МЕНЮ


21 сiчень 2011 - 14:56

ТЕПЛО ТА ЗАТИШНО І ДІТЯМ, І ВЧИТЕЛЯМ


Перерізавши червону стрічку, міський голова оглянув приміщення котельні, де встановлено сучасне газове обладнання, яке вже працює.

– Ми розглядатимемо можливість опалення цією котельнею ЗОШ І-ІІ ступенів "Мрія", гімназії № 9, найближчого дитячого садка, а якщо вистачатиме потужностей, то, можливо, підключимо до неї і прилеглі житлові будинки, – зазначив Олександр Саінсус. – Застосування таких котелень не лише вигідне з економічної точки зору, а й дозволяє значно підвищити якість послуг.

Згодом міський голова оглянув іншу новобудову – приміщення майбутніх навчально-методичного та редакційно-видавничого центрів "Школи майбутнього". Екскурсію провела натхненниця експериментального навчального закладу Любов Краснова. Олександр Саінсус уважно вислухав інформацію про запровадження новітніх методів викладання у "Школі майбутнього" із застосуванням сучасної комп’ютерної, копіювальної та поліграфічної техніки, можливості для вчителів постійно підвищувати свій професійний рівень.

На жаль, будівельні роботи на даний момент призупинені. Приміщення два роки стояло без опалення, тому в деяких місцях і оздоблення стін потріскалось, і підвісна стеля прогнулась… Але педагоги радіють з того, що опалення вже підключено, і відтепер можна буде усунути недоліки. У нинішньому році на втілення проекту "Школи майбутнього" в державному бюджеті коштів не закладено, однак є сподівання, що місцева влада допоможе із подальшою реалізацією проекту, адже порозуміння в цьому питанні знайдено.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3666 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua