МЕНЮ


31 травень 2014 - 18:10

Тепловикам телевізори не потрібні


Наступного опалювального сезону кіровоградці оплачуватимуть послуги з теплопостачання уже за новим тарифом. За прогнозами, він має зрости на 60 відсотків. Але тепловики цьому не радіють.

Принаймні, про це заявили під час прес-конференції директор КП "Теплоенергетик" Сергій Кравченко та заступник директора ДП "Кіровоградтепло" ТОВ ЦНТІ УНГА Анатолій Таран.

– Здається, тепловики мали б радіти підвищенню тарифів, – зазначив Сергій Кравченко. – Проте, подорожчання наших послуг скоріше навіює на нас сум. Ми розуміємо, що без реального зростання рівня заробітних плат значно розшириться список наших боржників. Маємо хіба що сподівання на те, що більше кіровоградців отримуватимуть субсидію, яку ніхто не відміняв.

Вже сьогодні мешканці Кіровограда заборгували КП “Теплоенергетик” і ДП “Кіровоградтепло” 7 і 23 мільйонів гривень відповідно. Тепловики регулярно звертаються з позовами до судових органів і стабільно виграють процеси, проте це – не вихід із ситуації.

– Нам не потрібні вилучені у населення холодильники, телевізори і інша побутова техніка, – наголошує Сергій Кравченко. – Нам потрібні стабільні, без затримок розрахунки наших абонентів за отримані від нас послуги. Це є гарантією, що ми у повному обсязі зможемо виконанти всі необхідні ремонтні роботи і вчасно розпочати новий опалювальний сезон.
1 червень 2014 - 07:55
автомайдан (вст)

Наверное руководство кировоградтепло так и останется тупоголовым, неужели вы не понимаете к чему может привести ваша гонка за деньгами и повышение тарифов, вы этим окончательно развалите предприятие, меньше покупайте мерседесов, пусть прокуратура проверит расходование средств на закупку всего.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37166 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua